Erato - instalacja i montaz fotowoltaiki
Erato – instalacja i montaż fotowoltaiki
26 sierpnia, 2020
Multicolor-drukarnia-z-sitodrukiem
Multicolor- najlepszy sitodruk w Łodzi!
26 sierpnia, 2020

Fotobudka – atrakcja na każdą imprezę

Fotobudka-fotolustro-na-kazda-impreze

Wyjątkowa pamiątka w kilka chwil? Tak! Fotolustro to idealny sposób, by uwiecznić piękne chwile z szampańskiej imprezy. Każdy z nas zna ten moment: zapchana pamięć telefonu, a tylko nieliczne zdjęcia okazują się być godne uwagi. Z fotolustrem to przeszłość, gdyż dzięki niemu, zdjęcia typu selfie zrobione telefonem przechodzą do lamusa.

Fotobudka – wynajem rozrywkowego gadżetu na każdą imprezę.

Śmiało można powiedzieć, że fotolustro to fotobudka nowej jakości. Interaktywny, lustrzany panel to coś, czego potrzebuje każda dobra impreza. Intuicyjna obsługa tego gadżetu sprawia, że imprezowi gości mogą w prosty sposób personalizować swoje zdjęcia. Śmieszne podpisy, kolorowe animacje i nietuzinkowe tła sprawiają, że każde zdjęcie wychodzi niezwykle oryginalnie wprawiając w zachwyt zarówno gości jak i gospodarzy. Lustrzana fotobudka ma wiele zalet. Poza rozrywkowymi metamorfozami imprezowiczów, fotolustro świetnie prezentuje się samo w sobie. Nie zajmuje zbyt wiele miejsca, a całość wygląda niezwykle stylowo.

Fotolustro – wynajem ekscytującej atrakcji dla gości.

Fotolustro to przede wszystkim wspaniała atrakcja. Zapewnia ono świetną zabawę naszym gościom, a to przecież jest najważniejsze. Możliwość wykonania pamiątkowego zdjęcia w momencie najlepszej zabawy sprawi, że biesiadnicy na długo zapamiętają ten cudowny wieczór. Dzięki zastosowaniu kolorowego podświetlenia lustra, nikt nie przejdzie obojętnie obok takiej atrakcji. Ten stylowy gadżet został stworzony z myślą o najlepszych wrażeniach, a możliwość wesołego pozowania sprawi, że nasi goście na pewno nie będą się nudzić.

Fotobudka – cena pięknych wspomnień.

Dzięki wykorzystaniu lustrzanej fotobudki na naszej imprezie mamy możliwość stworzenia najpiękniejszych pamiątek za niewielką cenę. Niezależnie od wybranego przez nas pakietu możemy wykonać nieograniczoną ilość zdjęć, bez stresu, że któryś z naszych gości opuści imprezę bez oryginalnej fotografii. Piękne animacje, gadżety do zdjęć, pomoc asystenta i wiele innych dodatków już od 899 złotych.