Fotobudka-fotolustro-na-kazda-impreze
Fotobudka – atrakcja na każdą imprezę
26 sierpnia, 2020
Exact-systemy-CRM-i-ERM
Exact – systemy ERP i CRM dla firm
4 września, 2020

Multicolor- najlepszy sitodruk w Łodzi!

Multicolor-drukarnia-z-sitodrukiem

Drukarnia multicolor mieszcząca się na terenie Łodzi to firma od wielu lat ciesząca się uznaniem klientów. Zajmuje się głównie tworzeniem nadruków na koszulkach, oraz przyozdabianiem gadżetów reklamowych. Realizując zarówno zamówienia detaliczne, jak i hurtowe. Na polskim rynku istnieje już od 1977 roku. Dzięki tak długiemu stażowi zdobyła doświadczenie i dużą grupe zadowolonych klientów, w tym współpracę z licznymi prestiżowymi producentami odzieży gwarantując wykonanie usług na najwyższym poziomie.

Sitodruk – gwarancja efektu i trwałości nadruku!

Firma Multicolor wyspecjalizowała się w druku wykorzystującym metodę sitodruku. Technika ta jest bardzo uniwersalna i rozpowszechniona. Druk tą techniką polega na przetłaczaniu farby na materiał poprzez specjalnie stworzoną do tego siatkę. Sitodruk wykonać można w dowolnym kolorze, na różnego rodzaju materiałach między innymi:

  • naturalnych (bawełna, len),
  • sztucznych (wiskoza, modal)
  • syntetycznych (nylon, akryl).

Poza metodą sitodruku firma oferuje także inne metody nadruków takie jak:

  • druk wodny – cechuje się tym, że nadruk nie jest wyczuwalny w dotyku. Zadrukowane pole jest praktycznie nie do odróżnienia od niezadrukowanej powierzchni.
  • druk wywabowy – pozwala na uzyskanie wiernych barw na ciemnym materiale.
  • druk wypukły – w tym przypadku uwagę przyciąga wypukła powierzchnia. Która jest przyjemna w dotyku i sprawia wrażenie, jakby lekko odstawała poza obszar koszulki.
  • druk plaztizolowy – jedna z popularniejszych metod zdobienia tkanin. Nadruki plastizolowe używane są tam, gdzie pragniemy uzyskać nadruk w dobrej jakości z precyzyjnym odzwierciedleniem detali, dużym nasyceniem żywych, czystych i przyjemnych dla oka barw.
  • druk flockowy – najnowszej generacji technika druku dająca wypukłą i miłą w dotyku powierzchnię. Flock to nietypowy efekt, który sprawdza się na koszulachbluzachale też na poduszkach czy torbach.

Jeżeli szukasz drukarni do wykonania sitodruku w Łodzi z pewnością Multicolor będzie najlepszym wyborem.