Warsaw-Dental-Center-klinika-stomatologiczna
Warsaw Dental Center – klinika stomatologiczna
7 września, 2020
Foobike-rowery-do-gastronomii
Food Bike – wózki i rowery gastronomiczne
22 września, 2020

Muno – hurtownia fotowoltaiczna

Muno-hurtownia-fotowoltaiczna

Muno to hurtownia fotowoltaiczna, która oferuje swoim klientom nowoczesne i sprawdzone rozwiązania fotowoltaiczne. Śledzimy rynek i widzimy, jak ta branża mocno się rozwija. Korzystanie z odnawialnych źródeł energii zaczęło być trendem i decyduje się na nie coraz większa ilość osób w całym kraju. Te systemy dają Ci możliwość uwolnienia się od ciągłego wzrostu cen za kWh.

Nasza hurtownia fotowoltaiczna oferuje Ci kompleksową sprzedaż produktów do tworzenia systemów fotowoltaicznych całkowicie online. Dzięki temu zawsze szybko i wygodnie jesteś w stanie zamówić produkty dla Twojego domu lub firmy jednym przyciskiem myszki w komputerze.

Wychodzimy naprzeciw naszym klientom udzielając niezbędnych wskazówek dotyczących systemów fotowoltaicznych, zakupu odpowiedniego sprzętu a także oferujemy wsparcie w doborze komponentów. W Muno prowadzimy zarówno sprzedaż hurtową, jak i detaliczną a nasze systemy w 100% spełniają europejskie normy. Dajemy Ci także wieloletnią gwarancję na oferowany sprzęt.

W ofercie naszej hurtowni fotowoltaicznej możesz znaleźć: moduły fotowoltaiczne marek Jinko, Longi, Sunergy i Canadian Solar, a także inwertery fotowoltaiczne (Fronius, Sofar, Solaredge, Solax), kabel solarny, konektory do fotowoltaiki i optymalizatory mocy. Poza tymi podstawowy produktami możemy jeszcze zaoferować Ci specjalistyczne wyłączniki nadprądowe, ograniczniki przepięć, trójniki solarne. Sprzedaż sprzętu zazwyczaj odbywa się natychmiastowo, jednak może się zdarzyć, że będziesz musiał poczekać na swoje zamówienie do 48h. Każdy komponent, który znajdzie się w naszym sklepie internetowym posiada gwarancję producenta.

Jeżeli wiesz już, że takie ekologiczne rozwiązania są dla Ciebie i czujesz, że fotowoltaika to system, z którego chcesz zacząć świadomie korzystać, to zapraszamy Cię do kontaktu z nami. Postaramy się przedstawić najkorzystniejsze rozwiązania, które pozwolą Ci zainstalować nowoczesne systemy fotowoltaiczne w Twoim domu lub firmie. Zapraszamy na naszą stronę internetową: https://muno.com.pl/